شرایط ارسال – حمل و نقل

حمل و نقل

فروشگاه اینترنتی سهامارکت در راستای تسریع در تحویل سفارشات در شهر تهران با استفاده از پیک محصولات خریداری شده را یک تا دو روز بعد از ثبت سفارش ارسال می نماید.

هزینه ارسال در فاکتور خرید درج می شود و به تناوب در مناسبت های مختلف مشمول تخفیف می گردد.

برای سفارشات شهرهای غیر از تهران، برای خرید های مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی سهامارکت پس از ثبت سفارش ارسال از طریق پست تیپاکس انجام می شود. هزینه ارسال مطابق تعرفه های شرکت پستی تیپاکس و پس از تحویل سفارش توسط پست دریافت می شود.

روشهای ارسال کالا خریداری شده توسط مشتریان: 

پیک اختصاصی - سلام بابا

۱: ارسال با پیک اختصاصی​

با استفاده از پیک اختصاصی سهامارکت و در اسرع وقت  ارسال می شوند. در این شیوه ارسال، مشتریان سهامارکت  تنها با پرداخت مبلغ هزینه حمل کالا، سفارش خود را بعد از تحویل سالم کالا دریافت نمایند.

زمان ارسال سفارشات ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از ثبت سفارش می باشد.

**در صورت وجود هر گونه مشکل با شماره های پشتیبانی سایت در این صفحه در تماس باشید.**

استانهای تحت پوشش:

اصفهان –  آذربایجان غربی – تهران – زنجان – قزوین – کردستان – البرز -گیلان – مازندران  – همدان – اردبیل – ایلام- آذربایجان شرقی- بوشهر- چهارمحال و بختیاری- خراسان جنوبی- خراسان رضوی – خراسان شمالی- خوزستان- سمنان- سیستان و بلوچستان- فارس- – قم – کرمان- کرمانشاه- کهگیلویه و بویراحمد- گلستان- لرستان- مرکزی- هرمزگان- یزد

اطلاعیه: مشتریان گرامی لطفا هنگام تحویل کالا از سلامت فیزیکی کالا اطمینان حاصل نمائید بعد از تحویل کالا  فروشگاه سهامارکت هیچ گونه مسئولیتی در برابر مشکلات فیزیکی کالا ها ندارد.


پست پیشتاز

۲: روش دوم : (پســـــت تیپاکس)

در حال حاضر همه کالاهای سبک با استفاده از سرویس پست به غیر از شهر تهران به سراسر کشور ارسال می‏ شوند.
زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست تیپاکسبسته به محدوده جغرافیایی – مقصد سفارش- شرایط اب و هوایی-روز های تعطیل و … ، از زمان تحویل به اداره پست بین ۲ تا ۴ روز است.

در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

برای کسب اطلاع از روند ارسال پس از تحویل به تیپاکس برای مشتریان پیامک ارسال می گردد.

توجه داشته باشدآنجایی که محصولات توسط سرویس پست به تمامی نقاط ایران حتی روستاها  ارسال  میشود.  معمولا پس از ۲-۳روز کاری (بسته به شرایط آب هوایی) به آدرس مورد نظر رسال و تحویل داده می شوند.

لذا خریدار باید اطلاعات ادرس تحویل را به درستی وارد نماید.


۳